Jak kupić Iphone'a za 500zł

Jak kupić Iphone’a za 500zł ?

Poradnik klienta

Jak kupić Iphone’a za 500zł  – Apple to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek produkujących sprzęt elektroniczny, taki jak telefony, laptopy, komputery, odtwarzacze muzyki. Iphone – czyli produkowany przez Apple telefon komórkowy jest aktualnie urządzeniem, które uznawane jest za jedno z najlepszych dostępnych na rynku.

Jak kupić Iphone’a za 500zł

Modeli jest wiele, każdy cechuje wysoka jakość i komfort użytkowania, ale charakteryzuje je również wysoka cena i nie każdy w Polsce może sobie pozwolić na kupno tak drogiego telefonu. Czy można kupić go taniej i co się z tym wiąże? Uznajmy, że nasz budżet wynosi 500zł i rozpatrzmy jakiego Iphone’a i w jakim stanie możemy za te pieniądze dostać. Przyjrzyjmy się zatem urządzeniom, które są dostępne na serwisach sprzedaży.

Na pierwszy rzut oka wpadną nam telefony, które mają poważne uszkodzenia lub jest z nimi coś nie tak. Nie bierzemy ich pod uwagę – nawet jeśli jakiś Iphone będzie kosztował 400zł i będzie uszkodzony, to na naprawę możemy stracić drugie tyle.

Jaki więc sprawny telefon Apple’a możemy kupić w granicy 500zł? Wiele osób sprzedaje używane telefony w dobrym stanie w tej cenie. Najczęściej spotykanym modelem jest Iphone 5S – porządny telefon, który możemy dostać już nawet za 400zł.

Przy kupnie jakiegokolwiek używanego urządzenia warto zwrócić uwagę na jego stan wizualny i opis oraz akcesoria takie jak słuchawki, ładowarka.

Iphone 5 jest kolejnym obok 5S często spotykanym modelem, który możemy kupić w tej cenie. Nie różnią się one zbyt bardzo – oba są dobrymi telefonami. Starsze telefony od Apple’a takie jak Iphone 4 i 4S możemy dostać w naprawdę niskiej cenie. Najtańsze oferty wahają się w granicach 200-300zł za używany telefon.

Nie jest to wysoka cena. Jeśli chodzi o nieco nowsze modele, to w tej cenie można dostać jedynie wysłużone 6/6S. Podsumowując – mając budżet wynoszący 500zł mamy spory wybór w telefonach marki Apple. Najważniejszą rzeczą jest zwrócenie uwagi na stan urządzenia. Najlepszymi modelami w tej cenie są Iphone’y 4, 4S, 5, 5S, 6, 6S.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments